Paletleme uzmanınız

Verbruggen otomatik istifleme yöntemleri ile kutuları, torbaları ve kasaları paletlemek için en iyi çözümler sunar. 25 yılı askın deneyimimiz ile benzeri görülmemiş istifleme kapasiteleri ile en verimli ve uzun suren tatma paletleyiciyiz. Tarımsal sanayi sektörlerinde dünya çapında birçok farklı paletleme çözümleri sağladık, müşterilere en zorlu ürünleri istiflemek için otomatik çözümler üretmenin en iyi yolunu sunuyoruz.

VERBRUGGEN | TURKEY

REPRESENTATION OFFICE

Büyükdere caddesi 
Oya sokak  no: 7 Tümer Plaza
Floor 3 no: 8
Mecidiyeköy
Istanbul-Turkey  

Tel. +31(0)20-2373052
Email. sales@verbruggen-turkey.com

Paletleme çözümlerimiz

İşçilik maliyetlerini en aza düşürüp ve riskleri en aza indirip, hızlı, tutarlı ve verimli bir şekilde paletlere istiflenmiş ürüne mi ihtiyacınız var? O zaman en son paletleme/istifleme teknolojileri ve yenilikleri için Verbruggen’e bakın. VPM seri paletleme makinelerimiz, üst üste gelen ürün yerleşimi ve benzersiz istifleme sonuçlarına ulaşan entegre sıkıştırma ile birlikte, yüksek hızda hassas ürün istifleme kabiliyetini sunar. Ürünler verimli nakliye için sıkı, uzun, homojen ve stabil bir şekilde istiflenir. Son olarak, sürekliliği geliştirdiğiniz ve daha güvenli ve etkili paletleme operasyonları gerçekleştirdiğiniz vakit aradığınız bitmiş palet sonuçlarını elde edebilirsiniz.

Downtown’u en aza indirin

Kullanıcı dostu dokunmatik ekran kontrolü ile, kolay makine çalışması ve ürün programlarınızın seçilmesini sağlar. Akıllı yazılımımız sayesinde her seferinde istenilen ürünlerin seçimi ve doğru istifleme desenlerinin seçilmesinde yardımcı olmaktadır. Sürekli tasarım iyileştirmeleri ayni zamanda düşük bakim maliyetleri, güvenilir ekipmanın operasyonu ve çok uzun hizmet ömrü sunmuştur. Servis ekibiniz, makinenizin mümkün olan en yüksek çalışma süresini sağlamak için 7 gün 24 saat hizmetinizdedir

Aşağıda dört ana gruba ayrılmış ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Size her zaman en iyi uyan paletleyiciyi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Özelleştirilmiş Paletleme Çözümleri

İsteğe göre tam veya yarı otomatik, paletleme makineleri ve çemberleme makineleri, çift kutuplu üniteler ve tartım terzili gibi ek ekipman parçaları gerektiren geniş urun yelpazemizden kendinize uygun kişiselleştirilmiş seçenek ve tasarımlar ile kendi paletleyicinizi bulun. Tek bir makine kullanarak hem torbaları hemde kutuları paletleme ihtiyacınız mı var? Elleri serbest bırakma programı seçimi dahil olmak üzere çift amaçlı Combi- Manipülatörümüz ile bu sorun değil. Yüksek kapasiteli istiflemeye mi ihtiyacınız var? Dakikada 70 torbaya kadar yüksek hızda istifleme sunan VPM makinemizi sorunuz (çantanın boyutuna bağlı olarak)


VERBRUGGEN SOLUTIONS (copy)

 

Verbruggen Emmeloord BV Hollandalı üretici olup, torba, kutu ve sandıkların çeşitli ambalaj ve boyutlarda paletlenmesi için tanınmış bir firmadır.

Bizimle iletişime geçin

TEL. +31(0)20-2373052
EMAIL sales@verbruggen-turkey.com
SOCIAL MEDIA